Teknoloji

Twitter Eski Sürüme (Tasarıma) Geçme #2019

Twitter eski sürüme geçme. Sosyal medya platformları belli zamanlarda tasarımsal olarak değişikliklere gidiyor. Bu şekilde platformun daha kullanışlı hale gelmesi hedefleniyor. Fakat bazen kullanıcılar yeni tasarımlara kolayca alışamıyor. Peki yeni tasarımlardan eski tasarımlara nasıl geçiş yapabiliriz?

Bu yenilenen tasarımlarına alışılamayan olan platform Twitter başı çekiyor. Çıkarmış oldukları yeni tasarımlara kullanıcılar bir türlü alışıp kabullenemiyor. Bunun diğer bir sebebi ise Twitter’ın çözmesi gereken ve uzun zamandır dile getirilen önemli problemler gösteriliyor. Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu Twitter’da maruz kaldıkları hakaret, taciz veya nefret söylemlerinden fazlasıyla şikayetçi.

Peki Twitter’ın Eski Sürümüne Nasıl Geçebiliriz?

Yazılımcı Zusor tarafından sunulan GoodTwitter eklentisi sayesinde eski sürüme kolaylıkla geçebiliyorsunuz. Öncelikle eklenti sayfasını Buradan açınız. Açmış olduğunuz sayfada sağ üstte bulunan ‘Chorome’a ekle’ yazısına tıklayarak tarayıcınıza eklentiyi ekleyiniz. Artık Twitter’ın eski sürümüne geçmiş olacaksınız. Eğer belli bir zaman sonra yeni sürümü kullanmak isterseniz tarayıcınızdan eklentiyi kaldırmanız yeterli olacaktır.

GoodTwitter Chrome Eklentisi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu