Teknoloji
Trend

Solana (SOL), BtcTurk Pro’da Listeleniyor

Türkiye’de Bitcoin denilince akla ilk gelen 3,7 milyon kullanıcı sayısını aşan BtcTurk, profesyonellerin kullanmış olduğu PRO’da Solana (SOL) koini listeliyor.

BtcTurk Pro koin havuzuna yeni eklenen Solana (SOL) koin, BtcTurk PRO web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Türk Lirası ve USDT olarak alım satım işlemi yapılabiliyor. Solana (SOL) koin almak isteyenler için minimum yatırma ve çekme limiti 1 SOL olarak uygulanıyor.

Solana (SOL) Koin

Solana (SOL) merkezi olmayan uygulamalar (dApp) için hızlı, güvenli, sansüre karşı korumalı blokzinciri projesidir. Yüksek ölçeklenebilirlik ve düşük transfer süreleri ile özellikle bankacılık ve finans sektörünün blokzinciri adaptasyonunu hızlandırmak için geliştirilmiştir.

Solana (SOL) koin BtcTurk Pro üzerinde listelenen 32. kriktopara oldu. BtcTurk Pro her geçen gün koin havuzuna yeni kritoparalar eklemeye devam ediyor.

BtcTurk Pro’da Listelenen Diğer Koinler

Bitcoin (BTC), Tether (USDT), Ethereum (ETH), Synthetix (SNX), Enjin Coin (ENJ), Cosmos (ATOM), Polygon (MATIC), XRP (XRP), Ankr (ANKR), Cardano (ADA), EOS (EOS), Dogecoin (DOGE), Compound (COMP), Decentraland (MANA), Stellar (XLM), Neo (NEO), TRON (TRX), Tezos (XTZ), Polkador (DOT), Avalanche (AVAX), Chiliz (CHZ), The Graph (GRT), OMG Network (OMG), Chainlink (LINK), Uniswap (UNI), Litecoin (LTC), Maker (MKR), Dash (DASH), Basic Attention Token (BAT), Filecoin (FIL), USD Coin (USDC)

BtcTurk Pro

Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, dünya genelinde 3,7 milyonu aşkın kullanıcıya 7 gün 24 saat işlem yapma imkânı sağlıyor. Kişiye özel tüm bilgi ve belgeleri şifreli olarak çoklu güvenlik katmanlı sunucularda muhafaza eden BtcTurk, kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini de dikkate alarak işlem hacmiyle kendini kanıtlamış kriptopara birimlerini platforma eklemeye devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu