YouTube 4000 Saat İzlenme Kolay Nasıl Yapılır?

Popüler video paylaşım sitesi Youtube geçtiğimiz yıl yeni kanal politikalarını açıklamıştı. 20 şubat 2018′ de uygulanmaya başlanan bu kural ile son bir yıl içinde 4000 saat izlenmeye ve 1000 aboneye sahip olmayan kanalların reklam ortaklıkları durduruldu. Peki, 4000 saat izlenme için ne yapmalısınız?

youtube-4000-saat-izlenme-kolay-nasil-yapilir

Yapılan politika güncellemesi ile 1000 abonesi ve 4000 saat izlenmesi olmayan kanalların reklam gösterimi kapatıldı. Şartları sağlayan YouTube kanallarının incelenmesinin ardından reklam kazançları tekrar aktifleştiriliyor. Fakat bu 1000 abone ve 4000 saat nasıl yapılacak diyenlerdenseniz doğru yerdesiniz.

Öncellikle size tavsiyem 1000 abone şartını Facebook’ta bulunan yardımlaşma grupları ile halledebilirsiniz. Peki bu grupları nasıl bulucam derseniz aşağıdaki bulunan grupları kullanabilirsiniz.

Youtube Abone Kasma Ve Yardımlaşma #1https://www.facebook.com/groups/BlueBurn/

Youtube Abone Kasma Ve Yardımlaşma #2https://www.facebook.com/groups/BlueBurn/

Abonelerinizi bu şekilde tamamlıyacaksınız. Peki, 4000 saat izlenmeyi nasıl gerçekleştireceksiniz? İnternet üzerinde bir çok platform var YouTube izlenmesi satan. Fakat hem bir bütçe gerektiyor hem de YouTube hesabınızın banlanmasına sebep oluyor.

Peki, biz bu işi nasıl yapıyoruz?

Aşağıdaki saat başı görevleri tamamlayan kişilerin kanallarındaki videolarını kendi kurmuş olduğumuz 5 kişilik ekip ile kendi cihazlarımızdan gerçek izlenmeler sağlıyacağız. Sadece tek yapmanız gereken saatlik görevleri tamamlamak.

4000 Saat YouTube İzlenmesi

Saatlik Görev Nedir ve Kaç Saat İzlenme Kazandırır?

youtube-4000-saat-izlenme-nasil-kolay-yapilir-1

Her saat başı 4 görev yayınlanacaktır. Bu görevleri yapan kişilerin videoları sitedeki yoğunluğa göre yarım saat içinde izlenmelere başlanılacaktır. 1 görev yapmanız sonucunda siteden yarım saat YouTube video izlenmesi kazanırsınız. Eğer 4 görevi tamamlarsanız toplamda 1 saat içinde 2 saat YouTube izlenmesi kazanırsınız. Gün içinde görevleri düzenli olarak gerçekleştirirseniz de günde 48 görev yapan bir kişi 24 saat YouTube izlenmesi kazanır. Her görev 1 dakikda sürmektedir. Yani günlük 10 görev yapsanız 10 dakika zaman ayırarak toplamda 5 saat izlenme kazanabileceksiniz.

Görevler Nasıl Yapılır?

Görevlerin mantığı reklam tıklama ve reklam sayfasında 1 dakika gezinme üzerinedir. Aşağıda bulunan görevlerden her birini sırayla gerçekleştiriniz. Aşağıda bulunan görevlerden 1 tanesine tıkladığınızda görev sayfası açılacaktır. Bu sayfa Görev #1 başlığının altında bulunan reklamı sağ tık yaparak yeni sekmede açın ve reklam sayfasında 1 dakika gezindikten sonra tekrar görev sayfasına geldiğinizde sizi bir Google Formu karşılayacaktır. Bu formdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra göreviniz tamamlanmıştır. Diğer görevleride aynı şekilde gerçekleştireceksiniz. Yazı biraz uzun ama görevleri yapamak yazıyı okumanızdan kısa sürecektir.

Formda istenilen görev kodu formun içindeki bulunan görseldeki kod ile her saat başı değişen resmin altında bulunan kodun birleşimidir.

GÖREVLER

YouTube 4000 Saat İzlenme Görevi: Görev #1

YouTube 4000 Saat İzlenme Görevi: Görev #2

YouTube 4000 Saat İzlenme Görevi: Görev #3

YouTube 4000 Saat İzlenme Görevi: Görev #4

 

2 Yorumlar

Cevapla

Lütfen Yorumunuzu Yazın
İsim :