Teknoloji

YouTube 4000 Saat İzlenme Kolay Nasıl Yapılır?

Popüler video paylaşım sitesi Youtube geçtiğimiz yıl yeni kanal politikalarını açıklamıştı. 20 şubat 2018′ de uygulanmaya başlanan bu kural ile son bir yıl içinde 4000 saat izlenmeye ve 1000 aboneye sahip olmayan kanalların reklam ortaklıkları durduruldu. Peki, 4000 saat izlenme için ne yapmalısınız?

Yapılan politika güncellemesi ile 1000 abonesi ve 4000 saat izlenmesi olmayan kanalların reklam gösterimi kapatıldı. Şartları sağlayan YouTube kanallarının incelenmesinin ardından reklam kazançları tekrar aktifleştiriliyor. Fakat bu 1000 abone ve 4000 saat nasıl yapılacak diyenlerdenseniz doğru yerdesiniz.

Hem ekonomik youtube izlenme fiyatı hem de en profesyonel satıcıları bulabileceğiniz SadeceOn’da youtube videolarınızın izlenme sayılarını rahatlıkla ve zahmetsizce arttırabilirsiniz. Güvenli ödeme sistemi sunan Sadeceon’dan alışverişlerinizi içiniz rahat bir şekilde yapabilir, videolarınızın milyonlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli yüksek izlenme hizmetleri ile youtube videolarınızı, doğal olarak youtube kanalınızı da oldukça geniş bir kitleye duyurabilirsiniz. 10 liradan başlayan bu fırsatları kaçırmayın! Siz de youtube izlenme için Sadeceon bağlantısına tıklayarak hemen bu hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Öncellikle size tavsiyem 1000 abone şartını Facebook’ta bulunan yardımlaşma grupları ile halledebilirsiniz. Peki bu grupları nasıl bulucam derseniz aşağıdaki bulunan grupları kullanabilirsiniz.

Youtube Abone Kasma Ve Yardımlaşma #1https://www.facebook.com/groups/BlueBurn/

Youtube Abone Kasma Ve Yardımlaşma #2https://www.facebook.com/groups/BlueBurn/

Abonelerinizi bu şekilde tamamlıyacaksınız. Peki, 4000 saat izlenmeyi nasıl gerçekleştireceksiniz? İnternet üzerinde bir çok platform var YouTube izlenmesi satan. Fakat hem bir bütçe gerektiyor hem de YouTube hesabınızın banlanmasına sebep oluyor.

Peki, biz bu işi nasıl yapıyoruz?

Aşağıdaki saat başı görevleri tamamlayan kişilerin kanallarındaki videolarını kendi kurmuş olduğumuz 5 kişilik ekip ile kendi cihazlarımızdan gerçek izlenmeler sağlıyacağız. Sadece tek yapmanız gereken saatlik görevleri tamamlamak.

4000 Saat YouTube İzlenmesi

Görevler Nelerdir ve Kaç Saat İzlenme Kazandırır?

Görevleri yaparak kazanacağınız izlenme süresi tamamen sizin elinizdedir. Ne kadar çok görev gerçekleştirirseniz o kadar izlenme kazanırsınız. Bu şekilde de 4000 saat sınırını kolayca aşabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece görevleri tamamlamak ve izlenmeleri gönderebilmemiz için görevler formunu doldurmanız gerekmektedir.

Not: Görevler haftalık olarak yenilenecektir.

Görev Listesi

#1 – Haftalık olarak yenilenecek olan kod ile

#2 – İnstagram hesabımızı takip ederek

#3 – Twitter hesabımızı takip ederek

#4 – Youtube kanalımızı takip ederek

#5 – Youtube kanalınızda 4000 saat görevimiz hakkında video hazırlarak

Görevleri gerçekleştirmek için BURADAN aşamalarıyla formu doldurarak izlenmeleri kazanabilirsiniz.

Formu açtığınızda izlenmelerin gönderilmesini istediğiniz kanal bilgilerini doldurduktan sonra görev kısmı açılır ve formda istenilen alanları doldurmanız yeterlidir.

Her görevi yapmak zorunda değilsiniz. Formda yapmış olduğunuz görevleri doldurmanız yeterlidir.

İlgili Makaleler

22 Yorum

    1. Merhabalar, görev sistemimizde değişikliğe gidiyoruz bu yüzden geçici bir süre kapatıldı yeni sistem en yakın zamanda açılacaktır. takipte kalmaya devam edin.

    1. İzlenmeler yapılan göreve göre sırayla gönderiliyor. Yaptığınız görev sayısına göre izlenmeleriniz gönderilecektir.

  1. MERHABA BEN AYNI HESAPLARLA AYNI GAMILLE YEIDEN KANALIA SAAT GONDERIMI YAPA BILIRMIYI BEN YAPTIM AMMA GELMEDI SAAT NEDEN TUM GOREVLERI YAPTI AMMA GELMEDI HER SEY DOGRU IDI

  2. Merhaba Ben saat gönderimi yapmıştım amma bende tvitter hesabı fake dedi ama ben o hesabı aktif olarak kullanıyorum.Lütfen yardım edin ne yapa bilirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu