YouTube 4000 Saat İzlenme Kolay Nasıl Yapılır?

Popüler video paylaşım sitesi Youtube geçtiğimiz yıl yeni kanal politikalarını açıklamıştı. 20 şubat 2018′ de uygulanmaya başlanan bu kural ile son bir yıl içinde 4000 saat izlenmeye ve 1000 aboneye sahip olmayan kanalların reklam ortaklıkları durduruldu. Peki, 4000 saat izlenme için ne yapmalısınız?

youtube-4000-saat-izlenme-kolay-nasil-yapilir

Yapılan politika güncellemesi ile 1000 abonesi ve 4000 saat izlenmesi olmayan kanalların reklam gösterimi kapatıldı. Şartları sağlayan YouTube kanallarının incelenmesinin ardından reklam kazançları tekrar aktifleştiriliyor. Fakat bu 1000 abone ve 4000 saat nasıl yapılacak diyenlerdenseniz doğru yerdesiniz.

Hem ekonomik youtube izlenme fiyatı hem de en profesyonel satıcıları bulabileceğiniz SadeceOn’da youtube videolarınızın izlenme sayılarını rahatlıkla ve zahmetsizce arttırabilirsiniz. Güvenli ödeme sistemi sunan Sadeceon’dan alışverişlerinizi içiniz rahat bir şekilde yapabilir, videolarınızın milyonlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli yüksek izlenme hizmetleri ile youtube videolarınızı, doğal olarak youtube kanalınızı da oldukça geniş bir kitleye duyurabilirsiniz. 10 liradan başlayan bu fırsatları kaçırmayın! Siz de youtube izlenme için Sadeceon bağlantısına tıklayarak hemen bu hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Öncellikle size tavsiyem 1000 abone şartını Facebook’ta bulunan yardımlaşma grupları ile halledebilirsiniz. Peki bu grupları nasıl bulucam derseniz aşağıdaki bulunan grupları kullanabilirsiniz.

Youtube Abone Kasma Ve Yardımlaşma #1https://www.facebook.com/groups/BlueBurn/

Youtube Abone Kasma Ve Yardımlaşma #2https://www.facebook.com/groups/BlueBurn/

Abonelerinizi bu şekilde tamamlıyacaksınız. Peki, 4000 saat izlenmeyi nasıl gerçekleştireceksiniz? İnternet üzerinde bir çok platform var YouTube izlenmesi satan. Fakat hem bir bütçe gerektiyor hem de YouTube hesabınızın banlanmasına sebep oluyor.

Peki, biz bu işi nasıl yapıyoruz?

Aşağıdaki saat başı görevleri tamamlayan kişilerin kanallarındaki videolarını kendi kurmuş olduğumuz 5 kişilik ekip ile kendi cihazlarımızdan gerçek izlenmeler sağlıyacağız. Sadece tek yapmanız gereken saatlik görevleri tamamlamak.

4000 Saat YouTube İzlenmesi

Saatlik Görev Nedir ve Kaç Saat İzlenme Kazandırır?

youtube-4000-saat-izlenme-nasil-kolay-yapilir-1

Her saat başı 4 görev yayınlanacaktır. Bu görevleri yapan kişilerin videoları sitedeki yoğunluğa göre yarım saat içinde izlenmelere başlanılacaktır. 1 görev yapmanız sonucunda siteden yarım saat YouTube video izlenmesi kazanırsınız. Eğer 4 görevi tamamlarsanız toplamda 1 saat içinde 2 saat YouTube izlenmesi kazanırsınız. Gün içinde görevleri düzenli olarak gerçekleştirirseniz de günde 48 görev yapan bir kişi 24 saat YouTube izlenmesi kazanır. Her görev 1 dakikda sürmektedir. Yani günlük 10 görev yapsanız 10 dakika zaman ayırarak toplamda 5 saat izlenme kazanabileceksiniz.

 

12 Yorumlar

    • Merhabalar, görev sistemimizde değişikliğe gidiyoruz bu yüzden geçici bir süre kapatıldı yeni sistem en yakın zamanda açılacaktır. takipte kalmaya devam edin.

Cevapla

Lütfen Yorumunuzu Yazın
İsim :