Teknoloji

BitTube Nedir, YouTube Videoları İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Günlük hayatımızda sosyal paylaşım platformları sıklıkla kullanıyoruz. Fakat YouTube, Dailymation ve benzeri sitelerde video izlerken para kazanmak istemez misiniz? BitTube.

BitTube Nedir?

BitTube aslında blockchain tabanlı görev yaptıkça kripto para kazandıran bir site. Site içerisinde bulunan özelikler ile video izleyerek kripto para kazanabilirsiniz. Biriktirmiş olduğunuz bu kripto paraları ise kripto para cüzdanınıza aktardıktan sonra gerçek paraya dönüştürebilirsiniz.

BitTube’da Video İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Gelelim uygulama nasıl kullanılıyor ve nasıl para kazandırıyor. Öncelikle normal bir platforma kayıt olur gibi mail adresiniz ile BitTube sitesine buradan kaydolabilirsiniz. Üyelik işlemlerini tamamladıktan önce Bitcoinlerin gönderilmesini istediğiniz Bitcoin cüzdanınızı ekleyelim. Sitenin anasayfasında bulunan Account>Settings kısmından hesap ayarlarına gidin. Açılan bu sayfadan Bitcoin yazan kısma tıkladığınızda sahip olduğunuz Bitcoin cüzdanınızı ekleyebilirsiniz. Yalnız Bitcoin cüzdanınızı site Faucet Hub sitesi üzerinden eklemenizi istiyor.

Asıl bu Bitcoinler nasıl kazanılıyor buna gelelim. Sitede 3 kazanma yöntemi bulunuyor. Üst kısımda bulunan Earn butonunda bulunuyor. Bunlar Chrome eklentisiyle (aslında video izleyerek para kazanmanın aynısı), Web sitesi ziyaret ederek, Youtube videosu izleyerek. Siteden nasıl para kazanılacağını videomuzu izleyerek de öğrenebilirsiniz.

Chrome eklentisiyle;

Bu yöntemle video sitelerinde gezerken eklenti videonun altında bir yazı çıkarıyor. Çıkan yazıda Earn yazısına tıklayarak kendi sitesine yönlendiriyor. Yönderilen videoyu site üzerinde 30 saniye izleyerek 2 satoshi kazanabiliyorsunuz.

Web;

Bu yöntemle ise sitenin önerdiği sitelere belli süreli olarak girerek farklı miktarda satoshiler kazanabiliyorsunuz.

YouTube;

Bu yöntemde web ile aynı. Sitenin önermiş olduğu YouTube videolarını belli bir süre izleyerek satoshiler kazanabiliyorsunuz.

DİKKAT!!

Ben tüm sekmelerde videoları açayım süreleri bitince kapatırım diye düşünmeyin. Çünkü video süresi bitene kadar o sekmede videonun izlenmesi gerekmektedir.

Kazanmış olduğunuz satoshileri ise Account>Withdraw sekmesinden kendi cüzdanınıza aktarabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu