CihazlarTeknoloji

Üç Kameralı ve Çift Ekranlı Vivo Nex 2

Çerçevesiz ekranlı telefonlara öncülük eden Çin’in akıllı telefon üreticisi Vivo, yeni üç kameralı ve çift ekranlı Vivo Nex 2’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin Vivo Nex modelinin piyasaya eşsiz bir tasarımla çıkması yeni modellerdeki beklentinin de artmasına neden oldu.

Vivo şirketinin piyasaya yeni modelini çıkarmasın kısa süre kala sızıntılar artmaya başladı. High Tech News adlı YouTube kanalı tarafından paylaşılan videoda  Vivo Nex 2 tasarım harikası bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Çerçevesiz ekranlı telefonlara öncülük etmiş bir şirketin çerçeveli bir telefon piyasaya sürmesi olumlu karşılanmayacağından bu modelde de çerçevesiz olarak tasarlanmış. Videoda cihazın arkasında yuvarlak dizaynda üç kameraya yer verilmiş.

Cihazda ön kameraya yer verilmemiş. Çünkü çift ekranlı özelliği sayesinde arka kamera ile selfie çekimlerinizi kolayca gerçekleştirebileceksiniz. Çıkan sızıntılara göre önceki modelde olduğu gibi 8GB RAM ve Snapdragon 845 SoC ile karşımıza çıkması bekleniyor.

Gelen bilgilere göre Vivo şirketi, yeni modeli olan Nex 2’yi 11 Aralık’ta düzenleyeceği lansmanda kullanıcıların beğenisine sunacak. Umarız tasarım olarak öncülükleri beraberinde getiren şirket sızıntılarda olduğu gibi gerçeğiyle de kullanıcıları tatmin etmeyi başarır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu