Teknoloji

ADOBE Hesabı Nasıl Açılır? – Adobe ID #2019

Adobe yeni başlayan sanatçılardan global markalara kadar herkese, olağanüstü dijital deneyimler tasarlamak ve sunmak için ihtiyaçları olan her şeyi sunuyor. Her sektör için geliştirdiği programlar sayesinde kullanıcıların işlerini bir hayli kolaylaştırıyor.

Adobe hesabı Yazılım, görsel tasarımlar ve video içeriklerin hazırlanmasında başı çeken şirket kullanıcılar tarafından çok seviliyor. Adobe Hesabı Çok farklı alanlara göre hazırlanmış programları sayesinde iyi bir deneyim sunmayı başarıyor. Başlıca sık kullanılan programları ise Photoshop, After Effect, Illustrator, Premier ve daha niceleri. Eğer bu programlardan herhangi birini indirmeniz çok kolay sadece bir Adobe hesabı oluşturarak istediğiniz programı kolayca bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Peki Adobe hesabı nasıl açılır, ıd nasıl alınır?

Adobe hesabını Adobe’nin resmi sitesi üzerinden oluşturabilirsiniz. Aobe’nin sitesine buradan gidebilirsiniz. Siteye giriş yaptığınızda sağ üst köşede ‘Oturum Aç’ yazısına tıklayınız. Açılan sayfada alt kısımda ‘Adoeb ID edinin’ yazısına tıklayın ve gerekli bilgileri doldurduktan sonra kaydol yazısına tıklayın. Adobe hesabınızı açıldı tebrikler arık tek yapmanız gerekn mail adresinize giriş yaparak hesabınız onaylamanız.

Hesabı oluşturduktan sonra programları yükleyebilmeniz için program indirme eklentisi olan Creative Cloud programını indirip kurmanız gerekmketedir. Creative Cloud programını kurduktan sonra Adobe hesabınızla giriş yaparak istediğiniz programı kolayca indirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu