Twitter’ın Yeni Platformu Twttr’a Nasıl Kayıt Olunur?

Google News Teknosilimo

Popüler sosyal medya platformu olan Twitter, çıkarmış olduğu yeni özellikleri test etmek için yeni bir platform çıkardı. Peki, şuan beta sürümü çıkan ve sınırlı sayıda kullanıcının kullanımına sunulan Twttr‘a nasıl kayıt olunur?

twitterdan-yeni-platform-twttr

Twitter, çıkarmış olduğu bu platform ile yeni özellikleri anında kullanıcıların deneyimine sunmayı ve test alanı oluşturmayı hedefliyor. Şimdilik Twttr uygulamasında tweetler ve yanıtlar, tıpkı iMessage ya da WhatsApp gibi baloncuklar halinde görünüyor. Üstelik farklı kişilerden gelen yanıtları daha kolay ayırmak için farklı kişilere ait ‘baloncuklar’ farklı renklere sahip oluyor. Ancak platform beta sürümünden gerçek sürüme geçtiğinde bizi çok daha fazla yenilikler bekliyor olacak.twitterdan-yeni-platform-twttr-1

Peki, Twttr’a Nasıl Kayıt Olunur?

Θ Öncelikle istenilen özelliklerde olup olmadığınızın anlaşılabilmesi için kısa bir form doldurmanız gerekmektedir. Doldurmanız gereken forma BURADAN ulaşabilirsiniz.

Θ Formu doldurduktan sonra finish butonuna tıkladıktan sonra Twitter’dan gelecek maili beklemeniz gerekmektedir.

Θ Eğer platformu kullanbileceğinize dair mail alırsanız hesabınızı onayladıktan sonra bir mail daha alacaksınız. Bu mail ise Twttr‘ın uygulamsını indirebileceğiniz maildir.

Bu aşamadan sonra Twitter’ın yeni platformu olan Twttr’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

NOT: Platform şuan sadece iOS cihazlar için geliştirilmiştir. Eğer iOS bir cihaza sahip değilseniz boşuna formu doldurmaya uğraşmayın.

Cevapla

Lütfen Yorumunuzu Yazın
İsim :