Twitter’dan Macbook’ a Özel Uygulama

Google News Teknosilimo

Apple, macOS Catalina’yı yayınladığında bir yeniliği müjdelemişti. Yenilik sayesinde iPad uygulamalarının artık Mac’lerde de kullanılabileceği açıklamıştı. Bu teknoloji sayesinde geliştiriciler, kendi uygulamalarını Catalyst teknolojisine uyumlu hale getirecek ve uygulamaları Macbook’lar üzerinde de kullanıma sunulabilecek.

twitter-macbook

Twitter Macbook Uygulaması Yayınlandı

Bu teknolojiye geliştiriciler yavaş yavaş adım atmaya başladı. Popüler sosyak medya uygulamalarından olan Twitter Mac üzerinde çalışacak uygulamasını bugün yayınladı. Mac kullanıcıları Twitter Mac uygulamasını App Store üzerinden indirerek kullanmaya başladı. Twitter’ın yeni uygulaması mobil sürüm versiyondaki sıkça kullanılan özelliklerin aynısını Mac kullanıcıları için sağlıyor. Ayrıca Twitter yetkilileri karanlık mod özelliğinide eklemeyi unutmamışlar.

twitter-macbook-1

Eğer sizde bir Mac kullanıcısıysanız bugünden itibaren App Store üzerinden Twitter’ın Mac versiyonunu kolaylıkça indirip kullanabilirsiniz. Yeni teknolojiye ilk adımı atan Twitter’dan sonra bakalım başka hangi şirketlerde bu yeniliğe ayak uyduracaklar.

Cevapla

Lütfen Yorumunuzu Yazın
İsim :