Teknoloji

Soru Sor, Cevap Ver, Para Kazan – AhmeteSor

İnternetten para kazanma mantığıyla çalışan platformlar gün geçtikçe artmaya başladı. Ülkemizde de son zamanlarda popülerliği artan soru sor, cevap ver, para kazan mantığıyla çalışan AhmeteSor sitesi kullanıcılarına para kazandırmaya devam ediyor.

AhmeteSor platformunu kullanmak istiyorsanız BURADAN kaydolarak 5 Tl bonus ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Platform Nasıl Çalışıyor?

Siteye öncelikle kayıt olarak bir hesap oluşturmalısınız. Site içinde belirlediğiniz kategorilerde sorular sorabiliyorsunuz. Sorulmuş olan sorulara cevap yazabiliyorsunuz. Sorulan soruları beğenebiliyorsunuz. Sistem bu yapmış olduğunuz kullanımlara göre puan veriyor. Sitede bu verilen puan AP olarak isimlendirilmiş.

Örnek: Sitede bir soru sordunuz ve bu soruya cevaplar ve beğeniler gelmeye başladı. Site bu gelen etkileşimlere göre size ödül olarak AP veriyor. Ben sadece cevap vermek istiyorum ve AP kazanmak istiyorum diyorsanız öncelikle vermiş olduğunuz cevaplar uzun ve kaliteli olmalıdır.

Bol Nasıl AP Kazanılır?

Daha fazla AP kazanmanın başında yardımlaşma grupları gelmektedir. Grupları aktif olarak kullanmanızı öneririz. Bizim oluşturmuş olduğumuz Teknosilimo ile Aplen grubumuza katılarak daha fazla kazanabilirsiniz. Gruba BURADAN ulaşabilirsiniz.

Siteden Ne Kadar Para Kazanabilirim, Nasıl Çekebilirim?

Sitede kazanmış olduğunuz AP’leri Tl’ye çevirmeniz gerekmektedir. Şuan için AP kuru 0,0003‘dür. Kazanmış olduğunuz AP’leri bu kur üzerinden Tl’ye dönüştürerek ödeme talep edebilirsiniz. AP’yi Tl’ye dönüştürebilmeniz için en az 200 AP‘nizin olması gerekmektedir. Ödemeler hesabınızdaki tutar 50 Tl’yi geçtiğinde bir sonraki ay gönderilir.

Üye Ol : https://ahmetesor.com/signup?ref=YYN3479

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu