Netflix Şahane Belgeselinden Fragman Yayınladı!

Google News Teknosilimo

Dünyanın en popüler ücretli içerik servisi Netflix, Super Bowl’da herkesi şaşırttı. Popüler dizileri ya da beklenen filmleri hakkında bir tanıtım yayınlamak yerine , Our Planet isimli destansı bir belgeselden tanıtım filmi yayınladı.

netflix-sahane-belgeselinden-fragman-yayinladi

Şirket yeni dizileri ya da filmleri çok güzel kullanıcıya ulaştırıyor. Sürekli içerik üretimi yapan ve neredeyse her gün kütüphanesine yeni şeyler ekleyen şirket, hemen hemen her türde izlenebilir içeriğin merkezi haline gelmiş durumda.

Kütüphanesine eklediği şeylerin en başta gelenleri kendi yapımcılığını üstlendiği içeriklerdir. Netflix orijinalleri olarak yer alan içeriklere ek Our Planet isimli belgesel içeriğini kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Normal şartlarda stüdyoların en güvendikleri yapımlara, dört gözle beklenen içeriklere dair tanıtımlar yayınladığı Super Bowl’da Netflix, belgesel tanıtımı yayınlayarak gündem yaratmayı çok güzel bir şekilde başardı.

Serinin konusu ise Doğa tarihi belgeseli olarak karşımıza geleceğinin yanı sıra, insanlığa ve sorumluluklarımıza dair bazı önemli şeyleri hatırlatacak gibi görünüyor.

Cevapla

Lütfen Yorumunuzu Yazın
İsim :