Korku Filmi Us’un 2. Fragmanı Yayınlandı!

Google News Teknosilimo

Yönetmen koltuğunda Jordan Peele‘nin oturduğu ilginç hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran korku filmi Us, 15 Mart’ta vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmin yayınlanan 2. fragmanı 1.si kadar merak uyandırıyor.

korku-filmi-usun-2nci-fragmani-yayinlandi

Son yıllarda adını başarılara yazan yönetmen 2017’de yönettiği Kapan (Get Out) filmi ile büyük övgüleri toplamasından dolayı Us filminde de önemli bir başarıya imza atacağı düşünülüyor.

Filmin konusu aslında bilim kurgu korku diyebiliriz. Çünkü filmde 4 kişilik bir aile tatile gidiyor ve tatilde kendi kopyaları tarafından saldırıya uğramaları sonucu yaşananları ele alıyor. Filmin konusu büyük bir ilgi göreceğe benziyor. Film piyasaya çıkmadan bile fragmanıyla birçok sinema eleştirmeninden de geçer not almayı başarmış.

Lupita Nyong, Winston Duke, Elisabeth Moss ve Tim Heidecker’ın başrolü paylaştığı yapım 2019 yılının enleri arasına gireceğe benziyor. Yayınlanan 2. fragman içinde 1. fragmanda geçen sahnelerde bulunuyor. 1 dakika uzunluğundaki yeni fragmanda mitolojik karater “doppelgangers” dikkat çeken detaylar arasında.

Filmin yapım şirketi, fragmanın daha uzun bir versiyonunu ABD‘de düzenlenen Amerikan futbolu ligi final maçı Super Bowl sırasında televizyonlarda yayınlamayı planlıyor.

Cevapla

Lütfen Yorumunuzu Yazın
İsim :