2018 Yılının En İyi Android Telefonu – NOTE 9

Google News Teknosilimo

Android kaynaklı telefonları ve içerikleri ele alan Android Authority, 2018 yılının en iyi Android telefonunu açıkladı. Popüler Android inceleyicisi Android Authority, kendi standartlarına göre hazırladığı içeriğinde 2018 yılının en iyi Android telefonlarını açıkladı.

2018-yilinin-en-iyi-android-telefonu

Android Authority tarafından yapılan araştırmada, Android işletim sistemi kullanan 30 telefonu batarya, görüntü performansı, ses performansı vb. özelliklerine göre kıyaslandı. Öne çıkan model belirlendi. İncelenen bu telefonlar 2018 yılına damgasını vuran modellerdi.

Google Pixel 3, Google Pixel 3 XL

Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy Note 9

Huawei Mate 2, Huawei Mate 20 Pro

Xiaomi Mi 8, Xiaomi Black Shark

Nokia 7.1, Nokia 8 Sirocco daha niceleri…

Bu 30 telefonun içinden batarya, ses kalitesi, görüntü kalitesi gibi 5 kategoriden 4’ünde başarılı gelerek en fazla puanı alan Samsung Galaxy Note 9 oldu. 2018 yılının en iyi Android telefonu olarak belirlendi. Yılın en iyi Andorid modeli olan telefon görüntü kalitesinde zirveyi Google Pixel 3/3 XL ile paylaştı.

2018-yilinin-en-iyi-android-telefonu-1

2018 Yılının Android Telefon Enleri

En İyi Akıllı Telefon: Samsung Galaxy Note 9

En İyi Kamera: Samsung Galaxy Note 9 ve Google Pixel 3/3 XL

En İyi Batarya: Huawei P20 Pro

En İyi Ses: LG V40

En İyi Ekran: Samsung Galaxy Note 9 ve Razer Phone 2

En İyi Performans: Huawei Mate 20 Pro

Her kötü senaryonun bitiminde muhteşem bir dönüş vardır. Samsung şirketi ise bunu en güzel gerçekleştirenlerden. Geçtiğimiz yıllarda Note 7‘lerin patlaması ile büyük bir sıkıntıya girmişti ve alay konusu olmuştu. Samsung Galaxy Note 9 ile kullanıcılarının kalbini yeniden kazandı.

Cevapla

Lütfen Yorumunuzu Yazın
İsim :