Ünlülerin Snapchat Adresleri

0
245

Snapchat’i herkes gibi ünlü isimler de aktif olarak kullanıyor. Peki bu isimlerin Snapchat adreslerini biliyor musunuz?

Son zamanların en popüler sosyal ağlarından birisi haline gelen milyonlarca kullanıcıya sahip olan Snapchat’te kullanıcılar anlık fotoğraf ya da kısa videolarını takipçileriyle paylaşıyorlar. Snapchat’in asıl mantığı atılan görüntülerin süresinin dolmasının ardından kaybolmasıdır. Asıl uygulamayı popüler hale getiren içerisinde bulunan filtrelerdir.

İşte bu eğlenceli platformu ünlüler de aktif olarak kullanıyor.Eğer siz de Snapchat’te ünlü isimleri takip etmek ve onların aktif olarak neler paylaştığını görmek istiyorsanız hemen aşağıdaki listemize göz atabilirsiniz.

-Burcu Esmersoy – besmersoy

-Demet Akalın – demetinakalin

-Hande Yener – handeyenerrr

-Özge Ulusoy – iamozgeulusoy

-Pelin Akil – pelinanilaa

-Mustafa Ceceli – mustafaceceli80

-Gül Gölge Saygı – gulgolge

-Kıvanç Tatlıtuğ – tatlıtugkivanc

-Merve Özbey – mrvzby

-Hadise – iamhadise

-Soner Sarıkabadayi – srkbdyonline

-İdo Tatlıses – tatlisesido

-Öykü Serter – oykurserter

-Eliz Sakuçoğlu – sakucoglueliz

-Cem Belevi – cembelevi

-Kemal Doğulu – kemaldogulu3

-Fatih Ürek – fatih_urekk

-Evrim Akın – evrimakin

-Ece Seçkin – eceseckin

-Metin Arolat – metinarolat Anıl İlter – ilteranil

-David Şaboy – davidsaboy

-Ayşe Özyılmazel – ayseozyilmazel

-Simge Tertemiz – simgetertemiz

-Ece Erken – eceerken

-Tolga Çevik – tolgiscevik

-Ömür Gedik – omurgedik

-Bengü – benguerdenn

-Atiye – atiye88

-İrem Derici – iremdericii

-Merve Özbey – mrvzby

-Doğa Rutkay – doarutkay

-Ebru Şallı – salliebru1

-Tolgahan Sayışman – tolgahan.s

-Elçin Sangu – elcinsang

-Ezgi Avcı – eavci

-Ayşe Hatun Önal – aysehatunonal1

-Bengü Soral – kedivelisi

-Hande Soral – handesoral

-Ezgi Mola – ezgimola

Yorum