Musical.ly’den Yeni Video Mesajlaşma Uygulaması

0
546

Musical.ly, “video messenger” olacağını söylediği yeni bir video mesajlaşma uygulamasına sahip olduğunu söyledi. Firmanın pingpong ismindeki uygulama hakkında henüz bir bilgi vermemesine rağmen görünüşe göre Snapchat’e bir rakip olarak karşımıza çıkabilir.

App Annie sitesi tarafından yapılan incelemeye göre, uygulama 9 Şubat tarihinde sessizce App Store’a eklendi, fakat uygulama sadecegiriş ekranına kadar açılabiliyordu. Uygulama kısa sürede App Store’dan kaldırıldı. Uygulama App Store’dan kaldırılmadan önce uygulama açıklaması dikkatleri üzerine çekti.

“App Store tanımında “en iyi video mesajlaşma” olarak tanımlanan pingpong, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz video mesajlarını kaydetmenize olanak tanır.”

İletilerin ne kadar süreyle görüneceğini belli bir süre sonra kaybolup kaybolmayacağını açıklamasalarda, App Store’daki bir ekran görüntüsünde görünen basit arayüz sayesinde, Snapchat kullanıcıları Pingpong’u daha rahat bir şekilde kullanabilecekler. Pingpong, popüler video uygulaması Musical.ly’nin ilk işi değil. Şirket Ocak ayında grup video sohbetlerini etkinleştiren Squad adlı bir grup video chat uygulamasını kullanıma sunmuştu.

 

Yorum