Dünya’nın En İyi Mekanik Klavyesi

0
231
Razer ürettiği her yeni klavyeyle birlikte çıtayı bir adım daha yukarı taşımayı biliyor. Renkli LED ışıklara sahip klavye serisiyle ses getiren Razer, yeni BlackWidow Chroma V2 ile birlikte rahat ve havalı bir oyuncu klavyesi almak isteyenlerin dikkatini üzerine çekiyor.

Razer BlackWidow’un ilki modelini 2010 yılında piyasaya sürmesinin ardından nihayet serinin yeni klavyesini satışa sundu. Tuşları eskisine göre çok daha sessiz hale getirilen klavyenin tuşa basış mesafesi de önemli ölçüde azaltılmış durumda. Özellikle FPS ve MOBA oyuncuları için ideal olduğu belirtilen klavye böylece kullanım kolaylığı sağlıyor ve hızlıca arka arkaya basılması gereken tuşlarda gerekli hızı sağlıyor.

Razer BlackWidow Chroma V2’nin en önemli yanlarından biri de rahat yapısı. Yeni manyetik bilek yaslama kısmı sayesinde oyun oynarken bileğin rahatsız olmasının önüne geçiliyor. Chroma serisinin aydınlatma teknolojisini kullanan klavyede renkler istendiği gibi özelleştirilebiliyor. Oyuncular 16,8 milyon adet renk varyasyonundan birini seçerek istediği alanı farklı renklerde aydınlatıyor.

Yorum